S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies.

Pro krátké vlasy

Pro dlouhé vlasy

Cena pro Vás 1 680 Kč
ihned k odeslání
Cena pro Vás 1 680 Kč
ihned k odeslání
Cena pro Vás 1 327 Kč
ihned k odeslání


Vánoční Soutěž - Zdravé vlasy po celý rok

OFICIÁLNÍ PRAVIDLA A PODMÍNKY SOUTĚŽE "ZDRAVÉ A KRÁSNÉ VLASY OD Ježíška" NA FACEBOOKU
COCOCHOCO Professional · ČTVRTEK 8. PROSINCE 2018

 1. Obecná ustanovení
Účastníkem soutěže se stává každý účastník, který okomentuje soutěžní příspěvek na Facebooku a následně vysloví souhlas s pravidly soutěže, který mu bude doručen prostřednictvím platformy Facebook Messenger. Poslední podmínkou účasti v soutěži je odpovědět na základní otázky, které mu budou zaslány po odsouhlasení těchto pravidel prostřednictvím Facebook Messenger.
Organizátorem soutěže je obchodní společnost:
 
Spektre, s.r.o.
Adresa: Cesta Mládeže 5813 44
IČO: 46607285
DIČ: SK2023488676
Právní forma Společnost s ručením omezeným
zapsaná v obchodním rejstříku Okresního soudu v Bratislavě I, vložka číslo: 80434 / B oddíl: Sro
(Dále jen "organizátor").
Soutěže se může zúčastnit každá fyzická osoba s doručovací adresou na území České republiky.
Organizátor nemusí uchovávat dotazy účastníků a nemá povinnost na otázky odpovědět.
Organizátor soutěže si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla.
Organizátor soutěže si vyhrazuje právo ve sporných případech rozhodnout s konečnou platností dle vlastního uvážení.
Vstupem do soutěže se všichni účastníci zavazují dodržovat její pravidla.
Soutěže nejsou žádným způsobem provozovány, sponzorované nebo spojené se společností Facebook a tato společnost za jejich průběh nijak neodpovídá.
Organizátor není odpovědný za funkčnost platforem Facebook, Facebook Messenger jejichž prostřednictvím je soutěž organizovaná. Pokud soutěžícímu nepřijde do Facebook Messenger soutěž zpráva, doporučujeme přidat pod soutěžní příspěvek stejný komentář ještě jednou.
Všechny dotazy, komentáře nebo stížnosti ohledně soutěží musí být adresovány organizátorovi, ne Facebooku.
 

2.Osobnostné práva a ochrana osobních údajů
1. Účastník soutěže poskytuje vložením komentáře pod soutěžní příspěvek a následné odsouhlasení pravidel prostřednictvím platformy Facebook Messenger (dále jen "FM") organizátorovi výslovný souhlas s tím, aby organizátor soutěže zpracoval jím poskytnuté osobní údaje (jméno, příjmení, email, facebookové jméno a případně doručovací adresa ) ve své marketingové databázi a databázích všech zpracovatelů této databáze za účelem nabízení obchodu a služeb.
2. Organizátor soutěže tímto informuje každého účastníka soutěže, který poskytl v soutěži své osobní údaje ke zpracování podle předchozího odstavce, o jeho právech vyplývajících ze zákona č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů v platném znění (dále jen "zákon"), tj. zejména o tom, že poskytnutí těchto údajů je dobrovolné, že účastník má právo přístupu k nim a že má právo při porušení zákona se obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů se žádostí o zajištění nápravy, jakož io dalších právech vyplývajících z § § 11 a 21 tohoto zákona. Souhlas ke zpracování údajů může být za podmínek zákona kdykoliv odvolán na adrese sídla organizátora, nebo přímo přes FM s možností "odhlásit z odebírání zpráv"
3.Správcem osobních údajů podle čl. 4 bod 7 nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob při zpracování osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen: "GDPR") je Organizátor soutěže.
 
3. mechanismus soutěže
1. Soutěž bude probíhat od 9.12. - 14.12 a bude vyhlášen vítěz, prohlášení proběhne na Facebook profilu Organizátora: 15.12.2018
2. Účastník soutěže nejprve musí okomentovat soutěžní příspěvek. Komentář musí obsahovat slovní spojení "Přál (a) bych si mít zdravé a rovné vlasy".
3. Následně přijde soutěžícímu do Facebook zpráv soutěžní otázky. Bude vždy přihlížet k návštěvnosti webové adresy https://www.cocochocokeratin.cz/vanocni-soutez. Návštěvnost bude vyhodnocena podle Google Analytics (bez filtrů) a jako metrika bude brán počet návštěv v daný den (viz. Soutěžní otázku doručené prostřednictvím FM)
4. V následném prohlášení se vítěze vybere losováním.
5. Každý účastník se může zúčastnit soutěže pouze jednou.
 
4.Výhry a jejich předání
1. Každý výherce bude informován o výhře prostřednictvím facebookové zprávy.
2. Soutěžící získá produkty COCOCHOCO v hodnotě 3000 Kč
3. Výhry nejsou soudně vymahatelné. Výhry jsou vždy uvedeny netto, po případném odvodu z daní