S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies.

Pro krátké vlasy

Pro dlouhé vlasy


O COCOCHOCO PROFESSIONAL

COCOCHOCO Professionnal je prémiová Izraelská značka vlasové kosmetiky s dlouholetou tradicí, která v sobě spojuje sílu přírody, inovací a potěšení smyslů pro maximální radost z používání. Od svého založení v roce 1997 se produkty COCOCHOCO vyznačují prokazatelnými výsledky a vysokou kvalitou.

Tato celosvětově oblíbená značka vlasové kosmetiky totiž při navrhování svých produktů velmi úzce spolupracuje s předními profesionálními kadeřníky, kteří mají v oblasti péče o vlasy skutečně bohatou praxi!

Produkty COCOCHOCO přispívají k viditelným výsledkem pomocí kombinace aktivních látek s mineralizovanou vodou z černého moře, která je uznávaná hlavně pro vysoký obsah minerálů s posilujícími a regeneračními vlastnostmi.

Do širokého portfolia značky patří produkty profesionální vlasové kosmetiky, jakými jsou Brazíslky keratin na vlasy ale i šampony, masky a jiné produkty vlasové péče, které používají kadeřníci a stylisté po celém světě.
Samotná kosmetika klade vysoký důraz na spokojenost zákazníků ze zdravých vlasů a také proto jsou všechny produkty bez sulfátů, parabenů, silikonů a nežádoucích látek, taktéž jsou Vegan Friendly a zároveň jsou vhodné pro všechny typy vlasů. COCOCHOCO Professional vlasová kosmetika je zárukou toho, že svým vlasům dopřejete skutečně to nejlepší.

Objevte i vy vlasovou kosmetiku COCOCHOCO - být sama sebou a cítit se skvěle ještě nikdy nebylo jednodušší.

 

ÚČINNOST

 • Zaručena dlouhotrvající obnova a omlazení vlasů. JEMNÁ FORMULA BEZ VEDLEJŠÍCH ÚČINKŮ: testována a dokonalá kombinace přírodních ingrediencí, mezi nimiž je i extrakt z kakaovníku, Pure keratinu a 24k zlata.

 

VIDITELNÉ VÝSLEDKY

 • V krátké době po zahájení kúry. Vysoce koncentrované ingredience formule poskytují kompletní omlazení vlasů již do jeden a půl hodiny.
 • Tyto produkty přirozeně obsahují protein, který restrukturalizuje a obnovuje vlasy, spolu s přírodními látkami používanými na aktivaci tohoto proteinu; mezi nimi i extrakt z kakaovníku, Pure keratinu nebo 24k zlata.
 • Tento proces umožňuje každému vlasu s lehkostí absorbovat léčící složky po celé jeho délce a jednotné struktuře vlasů.
 • Vysoká teplota žehličky vlasů pomáhá aktivním složkám účinkovat uvnitř vlasu.

 

 ZJEMŇUJÍCÍ SYSTÉM

 • Je bezesporu ten nejefektivnější ze všech omlazujících produktů za poslední desetiletí. Je to výsledkem inovativní technologie postavené na letech důkladného a hloubkového vývoje.
 • Široká škála značkových výrobků obsahuje tento zázračný protein. Mezi nimi jsou šampony, krémy na obličej, séra a pleťové vody.
 • Po dosažení skvělých výsledků s omlazujícím systémem této značky se doporučuje ošetřovat Vaše vlasy pravidelným používáním jiných produktů značky, abyste dosáhli jeho jeho potřebné úrovně ve vlasech.
 • Pokročilá formule, která promění Vaše unavené vlasy na rovné, hladké a lesklé vlasy.
 • Hlavní složka keratin, je obvykle základem pro zdravou pokožku, nehty a vlasy. Extrakt z keratinu opět přináší Vašim vlasům přirozený, zdravý vzhled.

 

ŽEHLENÍ VAŠICH VLASŮ:

 • Je to světoznámá terapie, nazývaná brazilská foukaná a jejím cílem jsou revitalizované, jemné a obnovené vlasy.
 • Tento proces byl vynalezen v Brazílii, kde se mnoho žen stěžovalo na unavené, opotřebované, vlnité vlasy, způsobené neustálým vlivem slunce a vlhkosti. To je přesně to, co tato značka dělá s Vašimi vlasy - přináší zpět vzhled silných, zdravých vlasů, které jsou po kúře mnohem snadněji upravitelné.
 • Tento proces je založen na aplikaci hlavní složky do struktury Vašich vlasů pomocí vysoké teploty, takže všechny poškozené buňky absorbují léčivé látky v krátkém čase.
 • Umělé, chemické kúry obvykle používané v kadeřnictvích jsou již zastaralé! Značková kúra je založena pouze na přírodních ingrediencích, které Vaše vlasy dlouhodobě nepoškozují.