S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies.

Pro krátké vlasy

Cena pro Vás 727 Kč
ihned k odeslání
Cena pro Vás 738 Kč
ihned k odeslání
Cena pro Vás 977 Kč
ihned k odeslání

Pro dlouhé vlasy

Cena pro Vás 1 680 Kč
ihned k odeslání
Cena pro Vás 1 680 Kč
ihned k odeslání


Jak objednat / ceny dopravy

Vytvoření objednávky

Spotřebitel objednává výrobky prodávajícího prostřednictvím obchodního systému na www.cocochocokeratin.cz, nebo písemnou formou: e-mailem na info@cocochocokeratin.cz (včetně objednávky přes e-shop). Telefonicky na mob. čísle 739 153 321.
Takto provedená objednávka se považuje za závaznou a je v souladu se zákonem č. 108/2000 CFU ve znění pozdějších předpisů chápána jako smlouva uzavíraná na dálku.
Při každé objednávce musí spotřebitel uvést jméno a příjmení, poštovní a fakturační adresu, telefonní číslo, e-mail; fyzická a právnická osoba podnikatel i IČO, DIČ, název zboží, popis zboží, počet kusů, datum vystavení objednávky, (objednávka prostřednictvím e-shopu tyto podmínky splňuje automaticky).
Tyto údaje budou ve smyslu zákona o ochraně osobních údajů č. 428/2002 CFU použity pouze v rámci obchodního vztahu mezi prodávajícím a spotřebitelem a nebudou poskytnuty třetí osobě (s výjimkou osoby zabezpečující přepravu zboží).
Po obdržení objednávky bude tato objednávka zaevidována v systému prodávajícího a tehdy zároveň vzniká obchodní vztah mezi prodávajícím a spotřebitelem. Nejpozději do 24 hodin (v pracovní dny) se prodávající zkontaktuje se spotřebitelem. Ověří objednávku, způsob dopravy a oznámí možnou dodací dobu, nebo termín odběru, konečnou cenu a způsob úhrady. Od tohoto termínu je objednávka pro spotřebitele závazná.
Spotřebitel má právo stornovat objednávku bez poplatku, a to pouze v den 1. kontaktování prodávajícího se spotřebitelem, tj. v den, kdy se ověřuje objednávka u spotřebitele. Objednávku lze stornovat pouze písemnou formou (e-mailem). Potvrzení stornování oznámí prodávající spotřebiteli také výlučně písemnou formou. Písemná forma se vyžaduje z důvodu doložitelného dokladu storna pro prodávajícího a zastavení vyřizování objednávky.

 

Cena Dopravy a doba doručení

  • Způsob dopravy si volí spotřebitel sám přes formulář objednávky v e-shopu nebo při jiném způsobu komunikace. Spotřebitel si může zvolit způsob dopravy, a to: kurýrem GLS (zasilatelskou službou) Zásilkovna.cz (odběrná místa po celé České republice) - cena je stanovena dle ceníku společnosti uvedené v objednávkovém systému, jejíž služby využíváme a nezávisí na vzdálenosti a ani hmotnosti produktu.
  • Cena za dopravu GLS kurýrem je 99 kč (nezahrnuje dobírku)
  • Cena dobírky + 30 Kč
  • Cena za dopravu Zásilkovna.cz - 80 Kč (nezahrnuje dobírku)
  • Při objednávce nad 1000 Kč je doprava zdarma.
  • Objednávky vytvořené do 12:00 odesíláme v ten samý den (pouze v pracovní dny) a zboží je spotřebiteli doručeno následujúci pracovní den po expedici z našeho skladu. Objednávky vytvořené po 12:00 budou expedovány až následující pracovní den.

Přečtěte si, co je Zásilkovna.cz