S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies.

Pro dlouhé vlasy


O nás
O nás

COCOCHOCO Professionnal je prémiová Izraelská značka vlasové kosmetiky s dlouholetou tradicí, která v sobě spojuje sílu přírody, inovací a potěšení smyslů pro maximální radost z používání. Od svého založení v roce 1997 se produkty COCOCHOCO vyznačují prokazatelnými výsledky a vysokou kvalitou.

Tato celosvětově oblíbená značka vlasové kosmetiky totiž při navrhování svých produktů velmi úzce spolupracuje s předními profesionálními kadeřníky, kteří mají v oblasti péče o vlasy skutečně bohatou praxi!

Produkty COCOCHOCO přispívají k viditelným výsledkem pomocí kombinace aktivních látek s mineralizovanou vodou z černého moře, která je uznávaná hlavně pro vysoký obsah minerálů s posilujícími a regeneračními vlastnostmi.

Do širokého portfolia značky patří produkty profesionální vlasové kosmetiky, jakými jsou Brazíslky keratin na vlasy ale i šampony, masky a jiné produkty vlasové péče, které používají kadeřníci a stylisté po celém světě.
Samotná kosmetika klade vysoký důraz na spokojenost zákazníků ze zdravých vlasů a také proto jsou všechny produkty bez sulfátů, parabenů, silikonů a nežádoucích látek, taktéž jsou Vegan Friendly a zároveň jsou vhodné pro všechny typy vlasů. COCOCHOCO Professional vlasová kosmetika je zárukou toho, že svým vlasům dopřejete skutečně to nejlepší.

Objevte i vy vlasovou kosmetiku COCOCHOCO - být sama sebou a cítit se skvěle ještě nikdy nebylo jednodušší.